LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kapriçot motit/ Njihuni me parashikimin e sinoptikanëve

16 Qershor 2021, 05:45, Sociale CNA
Kapriçot motit/ Njihuni me parashikimin e sinoptikanëve

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura si dhe intervale të herëpashershme me diell.

Do të ketë reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar.

Në pjesën Veriore dhe qendrore lokalisht reshjet marrin karakter shtrëngatash me shkarkesa elektrike në orët e drekës.

Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim ? Jugperëndim 1-12m/sek, kryesisht në bregdet. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2 ballë./CNA.al

Lajmet e fundit nga