LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox

20 Nëntor 2020, 09:12, Horoskopi CNA
Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet

Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh . Me projekte të reja mund të shkojmë larg.

Fundjava e ardhshme duket se është e mirë kur bëhet fjalë për dashurinë . Nga ana profesionale dhe ekonomike, 2021 do të jetë një vit që do t’ju ftojë të kurseni : duhet të jeni largpamës.

Binjakët

Midis sot dhe nesër do të keni një mundësi për të shfrytëzuar në lidhje me takimet dhe marrëdhëniet . Detyra të reja, situata të reja dhe emocione të reja po vijnë. Rënia e mundshme fizike të Dielën.

Gaforrja

Në dy vitet e fundit ju keni ndryshuar në marrëdhëniet tuaja me të tjerët dhe gjendja juaj e punës ka ndryshuar. Muajin e ardhshëm nuk do të keni më planetë të kundërt dhe dashuria mund të rimarrë lartësinë që nga e diela.

Këto ditë ju shohin veçanërisht të mërzitur sepse ndiheni sikur keni frymën e dikujt në qafë. Këto ditë horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të vazhdoni pavarësisht gjithçkaje, edhe të dashuruar!

Virgjëresha

Midis sot dhe nesër do të keni energji dhe gjallëri të mirë , ndërsa vetëm të Dielën mund të ndiheni pak të zbehur. Këto janë yje të shkëlqyeshëm për ata që duan të përjetojnë emocione dhe të rivlerësojnë dashurinë.

Peshorja

Po ndiheni të trazuar , por gjërat do të përmirësohen nga mesi i dhjetorit. Mes sot dhe nesër do të jeni në gjendje të kuptoni se në cilin drejtim po shkon zemra juaj!

Akrepi

Kjo periudhë ju sheh shumë të zhytur në mendime dhe mbase jo plotësisht të qetë. Për ditët e sotme dhe nesër këshilla nuk është që të nxisni gjërat dhe të shmangni provokimet .

Shigjetari

Ju duhen rregulla të reja dhe një jetë e re, ju jeni të uritur për përvoja dhe emocione të reja . Nesër do të përmbushë nevojat tuaja. Takimet e preferuara.

Bricjapi

Ju jeni shumë i fortë në këtë periudhë , veçanërisht nëse keni testuar kohët e fundit veten ose nëse keni bërë gjëra të ndryshme nga e kaluara. Nga e diela, dashuria gjithashtu do të gjallërohet.

Ju keni një dëshirë të madhe për pavarësi dhe e nesërmja do të jetë e rëndësishme sepse do t’ju japë njohuri të mira . Tani ju doni të kënaqni veten: duhet të kujdeseni për ju!

Peshqit

Fundjava e ardhshme do t’ju shohë të rikuperoheni dhe këtu dashuria ka shumë rëndësi, sepse kushdo që ka një marrëdhënie që nuk funksionon është veçanërisht i hutuar. Kontaktet e preferuara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga