LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Momente paniku në Tiranë/ Merr flakë makina në ecje

3 Korrik 2020, 07:36, Kronika CNA
Momente paniku në Tiranë/ Merr flakë makina në ecje

Një automjet ka marr flakë teksa ka qenë në ecje, si pasojë e një defekti teknik.

Fatmirësisht shoferi ka shpëtuar duke dalë menjëherë nga mjeti, ndërkohë mësohet se ka vetëm dëme materiale.

?Më datë 03.07.2020, rreth orës 08:45, në rrugën ?Peti?, pranë kopështit Zoologjik, dyshohet se si pasojë e nje defekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues A.T., ku ka vetëm dëme materiale.
Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga