LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Basha feston 15-vjetorin e martesës/ “Surpriza” nga bashkëshortja

8 Maj 2020, 15:05, Aktualitet CNA

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot 15-vjetorin e martesës së tyre.

Ka qënë vetë bashkëshortja e tij Aurela, e cila ka ?surprizuar?, duke shpërndarë në rrjetet sociale një foto nga ceremonia e lidhjes së kurorës, e cila zhvillohet në ambientet e Bashkisë së Tiranës.

Në foto shikohet Aurela e veshur me vello të bardhë Ndërsa Basha me kostum të zi.

Një vit më parë, gjatë një takimi për turin elektoral, Basha kujtoi në Pogradec edhe dashurinë e tij me Aurelën dhe natën e parë, që e kishin kaluar në një hotel të zonës.

?Pogradeci, qytet i dashurisë. Nuk e them kot. Sot kam 14-vjetorin e martesës dhe lidhjen me Aurelën e kam pagëzuar në Pogradec. Meqë të lexova diçka personale, të tregova diçka personale?, është  shprehur Basha asokohe.

Lajmet e fundit nga