LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

iPhone që prisnit, me çmim të papritur

8 Maj 2020, 14:22, Aktualitet CNA

Telekom Albania sjell telefonin e fuqishëm dhe me kosto të favorshme iPhone SE. Me qarkun më të shpejtë se çdo tjetër Bionic A13, iPhone SE ofron performancë të pakrahasueshme dhe me jetëgjatësi baterie fantastike.

Gjithashtu, me sistemin më të mirë nga çdo iPhone tjetër të kameras single, e cila jep avantazhe në opsionin e fotos Portret. iPhone SE vjen në tre ngjyra të bukura ? të zezë, të bardhë dhe të kuqe ? me ndërtim dizajni të tillë që të durojë elementët e pluhurit dhe rezistent ndaj ujit.

iPhone SE mund ta blini në https://www.telekom.com.al/iphone-se/ ose në çdo dyqan Telekom duke përfituar disa avantazhe.

Me blerjen e iPhone SE Përmes Telekom Albania abonentët përfitojnë 3GB internet falas çdo muaj, për 1 vit. Për më tepër, për abonentët ekzistues ose të rinj me plane tarifore UP ofrohet deri në 5,500 lekë ulje çmimi. Duke filluar nga data 8 maj 2020, iPhone SE është i vlefshëm për t?u blerë në çdo dyqan Telekom ose përmes faqes https://www.telekom.com.al/iphone-se/.

Lajmet e fundit nga