LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lutfi Dervishi nervozohet me moderatoren e emisionit

30 Maj 2019, 20:00, Aktualitet CNA
Lutfi Dervishi nervozohet me moderatoren e emisionit

Gazetari Lutfi Dervishi i qenë prezent në studion e emisionit ?Open? në TCH është acaruar me moderatoren e emisionit Eni Vasili.

Për gati 50 minuta moderatorja nuk ia dha fjalën Dervishit duke e përqendruar debatin tek kryeministri Edi Rama me Robert Rakipllarin dhe Neritan Sejamini.

Përpara reklamave moderatorja in kërkoi ndjesë Dervishit dhe i dha fjalën por ky i fundit në shenjë nervozizmi iu përgjigj: ?Ska gjë fut reklamat, unë po rri dhe një orë dhe po iki?./CNA.al

Lajmet e fundit nga