LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Korçë/ Makina përplas këmbësorin

30 Maj 2019, 17:47, Aktualitet CNA

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës.

Mësohet se një automjet me targa AA 098 PT ka përplasur një shtetas me biçikletë.

I plagosuri është trasnportuar në spital nga vetë autori i ngjarjes.

Sipas informacioneve paraprake, i plagosuri ka pësuar vetë disa dëmtime në kokë. Ndërkohë autori i ngjarjes  është shoqëruar në komisariat dhe po merret në pyetje për rrethanat e aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga