LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shokon” deputeti/ Vë në dyshim prirjet seksuale të Gazment Bardhit

30 Maj 2019, 16:56, Aktualitet CNA

Deputeti i listës shumëemërore të Lulzim Bashës, njëkohësisht kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i ftuar në studion e emisionit ?45 Minuta,? në Report TV,  ka ngritur pikëpyetje për prirjet seksuale të sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhi.

Gjuzi u shpreh se Sekretari i Përgjithshëm i PD-së është mbështetësi i komunitetit LGBTI.

?Sekretari i Përgjithshëm i PD-së çedon, është mbështetës i grupeve superliberale, është mbështetës i LGBTI-së, i bie me i shpërbë të gjitha, familjen dhe gjithçka tjetër me i shkatërruar?,-tha Gjuzi./CNA.al

Lajmet e fundit nga