LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT/ Mel B i jep fund martesës 10 vjeçare

21 Mars 2017, 11:18, Lifestyle CNA

Pas dhjetë vitesh martesë, ish-ylli i Spice Girl, Mel B, është ndarë nga bashkëshorti i saj. Sipas mediave të huaja, dyshohet se shkak janë bërë grindjet dhe debatet.

Mel B është duke u divorcuar nga bashkëshorti Stephen Belafonte pas 10 vitesh të zhurmshme martesë, raporton ?Daily Mail?.

41-vjeçarja, e cila është martuar me producentin në Las Vegas në 2007, në kërkesën për divorc ka cituar  ?dallimet të papajtueshme?.

Kjo ndarje është kaluar me mjaft sportivitet nga ish bashkëshorti i saj. Ai është fotografuar teksa flirtonte me një vajzë brune, identiteti i së cilës ende nuk është bërë publik. /CityNews 

 

Lajmet e fundit nga