LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Majlinda Bregu promovon librin e parë , "Europë IK E JA"

9 Maj 2015, 10:22, Aktualitet CNA

Deputetja e PD dhe ish ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka zgjedhur që ?Ditën e Europes? të promovoje librin e saj të parë për BE.

?Europe ik eja ? është nje libër për odisenë e Shqipërisë ne përpjekje për t?iu afruar Brukselit.

Me nje parathënie te ish presidentit te komisionit europian Jose Manuel Barroso libri i Majlinda Bregut sjell nje imazh te nje Europe qe ne e njohim pak, duke tentuar te tregoje kostot qe  debatet  politike apo te deklaratat populiste ne prag te zgjedhjeve kane ne raport me ambicien per t?iu afruar Brukselit.

 

14:00 Aktualitet

Reduktimi i stresit

 Stresi është një realitet që ndikon pothuajse në çdo ditë t...

Lajmet e fundit nga