LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Polumbarët e RENEA-s nxjerrin trupin e pajetë të turistit çek nga lumi Kir

9 Maj 2015, 09:40, Aktualitet CNA

Polumbarët e RENEA-s kanë nxjerr sot trupin e pajetë të turistit cek. Kërkimet për trupin kishin nisur që orën 06:00 të mëngjesit të sotëm në lumin Kir.

Adem Baron humbi jetën dje kur dy varka me dy turiste çeke u përmbysën, teksa lundronte ne lumin Kir,  në Shkodër.

Dy te rinjtë, një djalë dhe një vajze, pjese e nje grupi turistesh, te cilët kishin zgjedhur te vizitonin Shqipërinë, ishin shkëputur nga grupi dhe po lundronin ne rrjedhën e lumit Kir, ne momentin kur varka është përmbysur.

 

14:00 Aktualitet

Reduktimi i stresit

 Stresi është një realitet që ndikon pothuajse në çdo ditë t...

Lajmet e fundit nga