ZYRTARE/ Spikati te Skënderbeu, portieri Rexhepi transferohet te Partizani

20 Qershor 2022, 19:58, Sport CNA
ZYRTARE/ Spikati te Skënderbeu, portieri Rexhepi transferohet te Partizani

Partizani po punon për përforcimin e skuadrës në prag të ndeshjeve të Ligës së Konferencës, me “demat” që kanë zyrtarizuar transferimin e portierit Bekim Rexhepi nga Shkëndija e Tetovës.

Së fundmi janë konfirmuar detajet e kontratës 3-vjeçare të publikuara.

Partizani e bëri publike marrëveshjen nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku ka publikuar detajet dhe i ka uruar mirëseardhjen Rexhepit.

NJOFTIMI I KLUBIT: 

Bekim Rexhepi do të jetë pjesë e Partizanit për tre sezonet e ardhshme. FK Partizani me kënaqësi zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me KF Shkëndijën e Tetovës për transferimin definitiv të portierit nga Shkupi, i cili ka zgjedhur të kuqtë për të vijuar karrierën në kampionatin tonë. Gardiani 25 vjeçar ishte pjesë e Skënderbeut në formulën e huazimit nga KF Shkëndija.

 

Lajmet e fundit nga