Partizani arrin akordin me Bekim Rexhepin

20 Qershor 2022, 16:22, Sport CNA
Partizani arrin akordin me Bekim Rexhepin
Bekim Rexhepi

Partizani duket së është hedhur në merkato për të kompletuar skuadrën në prag të ndeshjeve të Ligës së Konferencës, ku afrimi i radhës pritet të jetë portieri Bekim Rexhepi nga Shkëndija e Tetovës, por që në dy sezonet e fundit mbrojti portën e Skënderbeut.

“Panorama Sport” shkruan sot se 25-vjeçari do të firmosë një kontratë 3-vjeçare me “demat” dhe pritet të prezantohet në orët e ardhshme. Rexhepi pritet të jetë kështu goditja e radhës në merkato për Partizanin që ka përforcuar kështu edhe repartin difensiv.

Lajmet e fundit nga