LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Starton sot Kupa e Shqipërisë, ja dy ekipet që zbresin në fushë

25 Shtator 2022, 08:45, Sport CNA
Starton sot Kupa e Shqipërisë, ja dy ekipet që zbresin në
Kupa e Shqipërisë

Sot, Kupa e Shqipërisë zhvillon ndeshjen e parë të turit të parë të edicionit të 71-të.

Në orën 15:00, në Lezhë do të zhvillohet dueli Besëlidhja-Apolonia, e cila është e vlefshme për grupin B.

Ndërkohë, Kupa e Shqipërisë do të vijojë me ndeshjet e saj edhe ditën e nesërme me 8 ndeshje, dhe më pas me ditën e mërkurë me 6 ndeshje.

Besëlidhja-Apolonia 15:00

 

Lajmet e fundit nga