LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Izraelitët “hakmerren” ndaj Shqipërisë, vërshëllehet himni ynë kombëtar

24 Shtator 2022, 21:23, Sport CNA
VIDEO/ Izraelitët “hakmerren” ndaj Shqipërisë,

Izraelitët e kanë ruajtur në kujtesën e tyre ndeshjen e muajit qershor që u luajt në “Air Albania”. Himni i Izraelit u vërshëllye nga tifozët dhe sot, 3 muaj më vonë, në Tel Aviv ndodh “hakmarrja”.

Ndeshja nis me vërshëllimën e tifozëve izraelitë të himnit tonë kombëtar, duke mos e harruar të shkuarën.

 

Lajmet e fundit nga