LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gafë e pabesueshme, kuqezinjtë e Rejës e pësojnë pak sekonda pas pushimit (VIDEO)

24 Shtator 2022, 21:51, Sport CNA
Gafë e pabesueshme, kuqezinjtë e Rejës e pësojnë pak

Izraeli ka arritur të shënojë golin e parë në sekondat e para të pjesës së dytë. Pas një topi të shërbyer nga krahu i djathtë, Weissman ka arritur të shënojë.

LIVE IZRAEL-SHQIPËRI 1-0
46′ Vaisman

46’ Gafë e pabesueshme e kuqezinjve! Hysaj humb topin në të majtën, pasimi në qendër çon sferën te Waisman, i cili gjuan dhe mposht Strakoshën, 1-0.

Lajmet e fundit nga