LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Java e 26-të e Superiores/ 4 skuadra zbresin në fushë ditën e sotme, ja kur luhen dy supersfidat

18 Mars 2023, 09:30, Sport CNA
Java e 26-të e Superiores/ 4 skuadra zbresin në fushë ditën

Java e 26-të e Kategorisë Superiore do të startojë me dy sfida ditën e sotme.

Në orën 14:00 Bylis do të presë në stadiumin “Adush Muçaj” Tiranën. Ballshiotët vijnë në këtë përballje pas humbjes me Kukësin, ndërsa bardheblutë pas fitores me Laçin.

Në orën 17:00 Erzeni do të përballet me Kukësin. Të dyja ekipet vijnë në këtë sfidë pas fitoreve, përkatësisht ndaj Egnatias dhe Bylisit.

Lajmet e fundit nga