LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Java e 20-të e Kategorisë së Parë, ja kur luhen 5 sfidat e ditës së sotme

18 Mars 2023, 09:31, Sport CNA
Java e 20-të e Kategorisë së Parë, ja kur luhen 5 sfidat e

Java e 20-të e Kategorisë së Parë do të kulmojë me 5 sfida të cilat luhen të gjitha në orën 13:00.

Besëlidhja e Lezhës do të presë Skënderbeun që renditet në vendin e parë. Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren, vendasit për tju larguar fundit dhe korçarët për të ruajtur kreun.

Luzi 2008 do të përballet me Besën e Kavajës ndërsa Lushnja do të luajë në transfertë me Turbinën. Tomori do të sfidojë Burrelin dhe Korabi-Tërbunin.

Lajmet e fundit nga