LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat maksimale deri në 22 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

19 Mars 2023, 08:04, Sociale CNA
Temperaturat maksimale deri në 22 gradë celsius/ Moti për
Foto ilustruese

Fundjava do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jon të jetë i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat maksimale deri në 22 gradë celsius/ Moti për

Lajmet e fundit nga