LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat e motit/ Parashikimi për ditën e sotme

5 Shkurt 2024, 07:04, Sociale CNA

Surprizat e motit/ Parashikimi për ditën e sotme

Këtë të hënë, vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Meteorologët parashikojnë se nuk do të ketë reshje shiu.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 16 °C;

në vendet e ulëta: 2 / 17 °C;

në vendet malore: 2 / 15 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga