LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kryemadhi shmang Ramën/ “Të mënjanojmë aventurat me interes individual”

27 Nëntor 2022, 13:19, Politikë CNA

Kryemadhi shmang Ramën/ “Të mënjanojmë aventurat me

Deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi, shkruan në rrjete sociale, se si të zgjedhurit e popullit, deputetët e Shqipërisë dhe të Kosovës duhet të bëjnë më tepër çdo ditë, për të shtuar bashkëpunimin mes tyre.

Kryemadhi përmend “Ballkanin e hapur”, duke shkruar se duhen mënjanuar aventurat me interes individual të disa politikanëve, por pa përmendur kryeministrin Edi Rama.

“Sot në mbledhjen e parë historike të kuvendit të Shqipërisë me atë të Kosovës, zhvilluar si pjesë e ceremonive me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Si të zgjedhurit e popullit, ne deputetët e Shqipërisë dhe të Kosovës duhet të bëjmë më tepër çdo ditë, për të shtuar bashkëpunimin që rrit mirëqenien e qytetarëve tanë, fuqizon ekonomitë tona, e që mënjanon aventurat me interes individual të disa politikanëve, si Ballkani i Hapur”, shkruan Kryemadhi.

Kryemadhi shmang Ramën/ “Të mënjanojmë aventurat me

Lajmet e fundit nga