LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi, takim me grupseksionet e PD-së/ “Nuk i harroj kurrë përpjekjet dhe mundin tuaj”

31 Maj 2023, 21:17, Politikë CNA
Këlliçi, takim me grupseksionet e PD-së/ “Nuk i harroj
Kandidati për bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit, Belind Këlliçi

Kandidati për bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit, Belind Këlliçi, ka zhvilluar sot një takim me grupseksionet e PD-së në zonën e 5 majit.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Këlliçi tregon se ka falenderuar ata për punën e bërë në fushatë elektorale.

Ai deklaron se nuk i harron kurrë përpjekjet dhe mundin e gjithsecilit që u angazhua për zgjedhje.

Në këtë zonë të 5 majit, 68% e banorëve zgjodhën alternativën e ndryshimit. Në Njësinë 8, grupseksionet 7 & 8 bënë një punë të shkëlqyer dhe unë i falenderova një për një nga afër.

I falenderoj edhe publikisht për gjithçka bënë që Tirana të mos e humbiste mundësinë për të qenë ndryshe. Faleminderit!

Unë nuk i harroj kurrë përpjekjet dhe mundin tuaj”, shkruan kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Tiranën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga