LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Familja në rrezik/ Berisha diskuton me intelektualët

2 Gusht 2022, 18:23, Politikë CNA
Familja në rrezik/ Berisha diskuton me intelektualët
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha

Familja dhe problematikat me të cilat përballen shqiptarët, do të jetë tema e diskutimit që kryetari i PD-së, Sali Berisha, do të zhvillojë sot me intelektualë të fushave të ndryshme.

Në këtë bashkëbisedim që e moderon gazetarja Silvi Bardhi, do të jenë profesore, juristë, përkthyes etj.

Të pranishëm do të jenë:

1.Moderatore – Silvi Bardhi

2. Akil Pano – pastor

3 Edmond Tupja – përkthyes dhe autor

4 Erion Kristo – profesor, përkthyes dhe autor

5. Gentiana Qendro – eksperte shkenca juridike / farmaceutike

6 Kastriot Sulka – ekspert i politikave sociale

7. Ines Nurja – eksperte e statistikave

8. Elisabeta Musta – eksperte e shendetesise

9. Dhurata Lile - nene e dy vajzave jashtë shteti, pronare e nje biznesi te vogel qe nuk ja doli dot

10. Edvin Cami - Profesor/CNA.al

Lajmet e fundit nga