LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nis zyrtarisht gara për kreun e ri të FRPD-së/ Muçollari publikon emrat

2 Gusht 2022, 18:15, Politikë CNA
Nis zyrtarisht gara për kreun e ri të FRPD-së/ Muçollari
Foto nga takimi

Sekretari i Përgjithshëm i FRPD-së, Grigels Muçollari, ka publikuar një foto nga takimi me kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha, me kandidatët për kreun e ri të FRPD-së.

Muçollari ka publikuar edhe kandidaturat zyrtare që do të zhvillojnë garën e tyre në të gjitha degët e vendit.

Postimi:

Suksese kandidatëve për kreun e FRPD!

Alesia Balliu Arnold Kariqi Artion Barjamaj

Barbara Doda Besart Xhaferri Mariglend Doçi

Uroj të zhvilloni një fushatë dinjitoze dhe në përfundim të kemi një fitues/e të gjithëpranuar!

Të bashkuar për FRPD./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga