LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Edhe Kardashian të jesh, nuk kushton aq para”/ Kryemadhi i shpjegohet Fevziut për trajtimet estetike

15 Shtator 2022, 22:45, Politikë CNA
“Edhe Kardashian të jesh, nuk kushton aq para”/ Kryemadhi i
Monika Kryemadhi dhe Blendi Fevziu

Monika Kryemadhi është shprehur në “Opinion" lidhur me akuzën e çuar në SPAK nga avokati Idajet Beqiri, për 280 mijë euro shpenzime për trajtime estetike në një klinikë në San Marino.

Kryemadhi tha se Swifti i llogarisë bankare që paraqet avokati i përket një servisi në Romë, ndërsa ajo vetë pohoi se ka shkuar në klinika jashtë, por për të trajtuar probleme kardiake dhe kancerin në qafën e mitrës.

Pjesë nga biseda:

Kryemadhi: Zoti Fevziu, ju jeni çun Tirone dhe të gjitha gratë e dinë mjaft mirë, që nuk kushton asnjë mirëmbajtje as shëndetësore, as estetike në atë vlerë.
Edhe Kardashian të jesh nuk kushton aq para.

A e dini që Swifti që ato kanë përdorur është një servis në Romë dhe jo klinika në San Marino.

Fevziu: Ju nuk qenë në atë klinikë?

Kryemadhi: Unë kam qenë në klinikë…

Fevziu: Në datën që flitet?

Absolutisht! Është përdorur swifti i një servisi në Romë. Swifti i klinikës ku unë kurohem për probleme kardiologjike dhe kancerin e qafës së mitrës është një swift tjetër./CNA.al

Lajmet e fundit nga