LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas dështimit me protestën e parë/ Meta cakton drejtuesit për 11 njësitë në Tiranë, u ndan dhe detyrat

15 Shtator 2022, 20:17, Politikë CNA
Pas dështimit me protestën e parë/ Meta cakton drejtuesit
Ilir Meta

Pas dështimit me protestën e parë, kreu i PL-së, Ilir Meta, ka caktuar drejtuesit kryesorë për 11 njësitë në Tiranë, që sipas tij kanë për detyrë të bëjnë skaner dhe të ketë një organizim më të mirë për të arritur qëllimin e PL-së.

“Është koha për veprim, pasi gjithçka është e qartë, në mënyrë që t’i japim fund një orë e më parë kësaj qeverisjeje të pashpirt. Besoj te të gjithë ju dhe PL do shkëlqejë në këtë betejë për triumfin e qytetarisë mbi tiraninë.

Na duhet një organizim më i mirë se tani, për të 11 njësitë, dua t'u komunikoj disa nga drejtuesit kryesorë që bashkë me strukturat ekzistuese do nisin punën që nesër në çdo njësi.

Kanë për detyrë të bëjnë skaner të gjitha njësive.

Delegimet në njësitë e Tiranës

Njësia 1: Endrit Braimllari
Njësia 2: Erisa Xhixho

Njësia 3: Brisida Shehaj
Njësia 4: Elona Guri
Njësia 5: Ilir Meta
Njësia 6: Floida Kërpaçi
Njësia 7: Monika Kryemadhi
Njësia 8: Klevi Pojana
Njësia 9: Tedi Blushi
Njësia 10: Kejdi Mehmetaj
Njësia 11: Endrit Braimllari

Protesta dhe zgjedhje, zgjedhje dhe protesta!”, përfundoi Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga