LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - "Sfilatë mode" në Parlament/ Si u veshën sot deputetet

15 Shtator 2022, 18:23, Politikë CNA
Foto - "Sfilatë mode" në Parlament/ Si u veshën sot
Deputetja Monika Kryemadhi

Përtej debateve mes partive politike në Kuvend, çdo të enjte vëmendja kthehet nga deputetet.

Në çdo seancë parlamentare, deputetet bëjnë ‘konkurrencë’ të heshtur mes njëra-tjetrës, kush e kush të vishet më bukur.

Me veshjet elegante dhe serioze, ato e kthejnë oborrin e Parlamentit në një ‘pasarelë’.

Sot ministret janë shfaqur të veshura me kostume serioze, ndërsa ngjyra kanë sjellë deputetet e opozitës.

Ashtu si gjithmonë, ra në sy konstumi i verdhë i Grida Dumës. Pa përmendur nuk mund të lëmë as Monika Kryemadhin, Jorida Tabakun apo Albana Vokshin.

Për më tepër, ju ftojmë të shihni galerinë e fotove më poshtë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga