LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Duçka, krenaria e Ramës/ Dërgoi në zyrën e kryeministrit edhe bosët e klanit Sinaloa

29 Janar 2023, 10:04, Politikë CNA

“Duçka, krenaria e Ramës/ Dërgoi në zyrën e

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, nuk i ndahet skandalit McGonigal dhe lidhjeve të tij me zyrtarët shqiptarë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berisha është fokusuar tek ish-këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Dorian Duçka.

Sipas Berishës, Duçka është krenaria e Ramës, pasi i dërgonte në zyrë jo vetëm bosët e klanit Sinaloa, por edhe delegacione zyrtare të huaja.

“Duçka, krenaria e Ramës/ Dërgoi në zyrën e

“Duçka krenaria e Edi Ramës.

Në foto është Rama me këshilltarin e tij, të shtrejtin Duçka i cili i sjell në zyrë jo vetëm bosët e klanit Sinaloa, por edhe delegacione zyrtare të huaja”, shkruan Berisha, duke postuar një foto të Duçkës me Ramën në zyrën e këtij të fundit./CNA.al

“Duçka, krenaria e Ramës/ Dërgoi në zyrën e

Lajmet e fundit nga