LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Njerëzit më kanë parë si vajzën pa këllqe”/ Megi Pojani zbulon pse u bë pjesë e spektaklit të kërcimit

28 Shtator 2022, 22:24, Lifestyle CNA
“Njerëzit më kanë parë si vajzën pa
Megi Pojani, showgirl

Megi Pojani do të jetë një nga konkurentet që do të jetë pjesë e DWTS që do të statorjë në Tetor.

Ajo ka folur më shumë rreth kësaj eksperience të re, duke treguar gjithashtu edhe për momentin kur ka marrë ftesën.

 “Kam marrë një ftesë nga Sara Hoxha, më ka shkruar në Instagram. Nuk kam qenë në Shqipëri dhe e nuhata, e dija që po përgatitej kjo gjë dhe pak a shumë e dija që kjo ishte oferta që do më bëhej. M’u desh të mendohesha, pak por edhe e dija. Doja shumë që të isha pjesë. ‘DWTS’ ka qenë një nga programet e mia të preferuara pasi më pëlqen shumë fakti që ka sfidë, ka garë dhe fakti që njerëzit gjithmonë më kanë parë në këtë pozicionin e një vajze ‘au iu’, asnjëherë me këllqe për të bërë diçka. Unë e kam vendosmërinë. Gjithmonë në çdo iniciativë që kam ndërmarrë, unë jam një vajzë shumë sportive, shumë profesionale por kjo është diçka që nuk lexohet në kamera. Për mua kjo është mundësia e parë dhe kjo është shumë sfiduese që njerëzit të shikojnë që unë jam shumë kompetitive dhe këtë herë të lexohet në kamera. Pra vendosmëria për të qenë pjesë, për të punuar dhe për të fituar”, është shprehur Megi.  

Ndërsa e pyetur në "Pardon my french" se, si e kanë parë këtë eksperiencë familjarët e saj, Megi tha se mamaja dhe mortat e saj janë shumë të emocionuar, kurse babai në fillim kishte shprehur mospëlqim por që atni interesohet më shpesh rreth saj.

“Motrat janë super të emocionuara, mami është shumë e emocionuar, tezja është shumë e emocionuar. Babi kur i thashë në fillim fare, më thotë çfarë janë këto kërcime, çfarë janë këto që do bësh, mirë ti e di po mua s’më pëlqejnë fare këto. Tani e ka kuptuar, interesohet shumë shpesh”, tha Megi./ CNA.al   

Lajmet e fundit nga