LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në lidhje dashurie me futbollistin?/ Megi Pojani bën lëmsh rrjetin: Kam vetëm një partner dhe ai është…

28 Shtator 2022, 22:10, Lifestyle CNA
Në lidhje dashurie me futbollistin?/ Megi Pojani bën lëmsh
Megi Pojani, showgirl

Ylli i televizionit Megi Pojani ka qenë në fokus të mediave rozë përsa i përket jetës private.

Në  media është përfolur shumë se është në një lidhje me futbollistin Endri Çekiçi, por vetë Pojani nuk ka konfirmuar se është në një romancë dashurie.

Së fundi ka qenë e ftuar në "Pardon my French", ku dhe nuk mund tu shpëtonte pyetjeve për jetën private.

“A është Jurgeni (balerini me të cilin do kërcejë në DWTS) partneri i vetëm në jetën e saj momentalisht?”, është pyetur Megi.

Megi këto tre muaj e ka të ndaluar të ketë partner, kështu që për sa kohë është në ‘DËTS’ është vetëm partnerja ime, kështu që çuna as mos tentoni fare”, ka thënë Jurgeni.

“Po bëj një regjim totalitar. Nëse dini ndonjë partner tjetër timin mund ta thoni, po unë vetëm Jurgenin di si partner”, tha ajo duke hedhur më shumë dyshime rreth jetës së saj private./ CNA.al

Lajmet e fundit nga