LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nënë për herë të parë/ Greta Koçi, në pritje të ëmbël

10 Shtator 2023, 15:43, Lifestyle CNA
Nënë për herë të parë/ Greta Koçi, në
Këngëtarja Greta Koçi

Këngëtarja Greta Koçi ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se është në pritje të ëmbël.

Ajo ka publikuar një video ku tregon festën që ka përgatitur për të zbuluar gjininë e fëmijës.

Megjithatë këtë detaj duke se këngëtarja ka vendosur ta mbajë sekret ose ta zbulojë në një tjetër moment.

Ajo shprehet se ndihet më e lumtur se kurrë.

Këngëtarja është e martuar dhe së bashku me bashkëshortin e saj jeton në Austri ndonëse së fundi ka qenë tejet e angazhuar në Shqipëri me evente të ndryshme./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

 

Lajmet e fundit nga