LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Pozat më të zjarrta të Sara Hoxhës që “ngritën temperaturat” në rrjet

10 Shtator 2023, 15:13, Lifestyle CNA

FOTOT-Pozat më të zjarrta të Sara Hoxhës që

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, është kthyer në një nga emrat më të komentuar kohët e fundit në botën e showbiz-it, pas sherrit virtual me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Pas kësaj ndjekësit janë treguar shumë kritikë ndaj saj dhe nuk kanë ngurruar që opinionet e tyre t’i shprehin me komente në postimet e influencueses.

Pozat e saj të nxehta shpesh i kanë quajtur të ekzagjeruara si për shembull në këto foto ku mund të lexoni pafund kritika për Sara Hoxhën.

FOTOT-Pozat më të zjarrta të Sara Hoxhës që

FOTOT-Pozat më të zjarrta të Sara Hoxhës që

Por përtej kësaj, Sara Hoxha, e cila është nënë e një vajze, është komentuar shpesh edhe për linjat e saj perfekte, të cilat i reklamon më së miri në fotot e saj me bikini.

Për këtë mjafton t'u hidhni një sy fotove të kësaj vere të influencuese Sara Hoxha në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga