LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marina Vjollca kokëkuqe/ Moderatorja i habit të gjithë me pamjen e re

18 Shtator 2022, 11:12, Lifestyle CNA
Marina Vjollca kokëkuqe/ Moderatorja i habit të gjithë me pamjen
Marina Vjollca, moderatore

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Edhe këtë sezon, Marinës i është besuar prezantimi i "show"-t të humorit “Klanifornia”.

Por përveç moderimit të "show"-t, Marinën shpesh e shohim duke marrë edhe role shumë të vogla.

Këtë herë ka lujatur rolin e partneres xheloz, ku ka tërhequr vëmendjen me ndryshimin në pamje.

Ajo shfaqet me flokët e kuqe, dhe të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale e kanë komplimentuar për pamjen, ndonëse flokët e kuq ishin thjesht paruke./ CNA.al

Marina Vjollca kokëkuqe/ Moderatorja i habit të gjithë me pamjen

Marina Vjollca kokëkuqe/ Moderatorja i habit të gjithë me pamjen

Lajmet e fundit nga