LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mahnit Dua Lipa/ Vjen në versionin e një sirene deti

11 Dhjetor 2023, 18:11, Lifestyle CNA
Mahnit Dua Lipa/ Vjen në versionin e një sirene deti
Këngëtarja Dua Lipa

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare tërheq vëmendjen me çdo dalje të saj.

Ndryshimet në look nuk janë të pakta. Sot ajo na është shfaqur me një look krejt të ri.

Këngëarja shqiptare ka ardhur për publikun si një sirenë deti.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku shihet e veshur si një sirenë deti, herë me flokë rozë, herë me flokë blu dhe një look tjetër me flokë në disa ngjyra.

Dua Lipa shfaqet në një photo shooting dhe ia vlen të themi se shkëlqen ashtu si gjithmonë./ CNA

Lajmet e fundit nga