LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I paragjykuan burrin aziatik/ Reagon ashpër Ponja e "Portokallisë": Portale pa vlerë...

12 Nëntor 2022, 15:19, Lifestyle CNA

I paragjykuan burrin aziatik/ Reagon ashpër Ponja e

Ervina Kotolloshi, është një nga aktoret më të dashura të publikut shqiptar, e cila para disa vitesh spikati me rolin e “Ponjës” në “Portokalli”.

Pas disa vitesh shkëputje nga ekrani, ajo u rikthye së fundmi në një intervistë, ku ka folur për jetën e saj në Francë dhe për zhvillimet në jetën private.

Ajo tregoi se tashmë punon si pedagoge në një nga universitetet e Parisit, dhe se tashmë ka krijuar familje.

Burri i saj është aziatik dhe së bashku kanë një vajzë.

I paragjykuan burrin aziatik/ Reagon ashpër Ponja e

Menjëherë pasi u mor vesh lajmi për prejardhjen e bashkëshortit të saj, një pjesë e publikun “shpërtheu” në komente paragjykuese.

Ervina nuk e priti aspak mirë këtë dhe ka reaguar në një postim në Instagram, duke u shprehur se nuk lejon askënd që të flasë keq për bashkëshortin e saj./CNA.al

I paragjykuan burrin aziatik/ Reagon ashpër Ponja e

Lajmet e fundit nga