LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ Moderatorja shqiptare, skena erotike në TV kombëtar

12 Nëntor 2022, 10:12, Lifestyle CNA

Foto/ Moderatorja shqiptare, skena erotike në TV kombëtar

Moderatorja Megi Pojani risolli mbrëmjen e djeshme në “Dancing with the Stars” kërcimin e aktores së famshme, Salma Hayek, nga filmi “From Dusk Till Dawn”, një ndër skenat më erotike.

Ajo u shfaq me një gjarpër dhe vetëm me të brendshme, ndërsa e mbylli performancën duke i vendosur takën në kokë balerinit dhe duke i derdhur alkool në fytyrë, skena erotike këto që nuk lënë vend për imagjinatën.

Dhe për më tepër në një televizion kombëtar e në një orar të papërshtatshëm, pasi është parë nga të gjitha moshat./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga