LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e Ardit Gjebreas, pjesëmarrëse te "Kënga Magjike"?/ Anna jep përgjigjen diplomatike

11 Nëntor 2022, 13:19, Lifestyle CNA

Vajza e Ardit Gjebreas, pjesëmarrëse te "Kënga

Anna Gjebra është një personazh mjaft i njohur tashmë, kjo jo vetëm për faktin se babai i saj është një nga kantautorët e parë në Shqipëri dhe prezantues mjaft i dashur për publikun, por edhe sepse ajo vetë i është futur rrugës së muzikës.

Ajo është vetëm 13 vjeçe dhe deri tani ka lancuar 3 këngë. Së fundmi Anna ka qenë e ftuar në programin “Rudina”, ku ka promovuar këngën e saj më të re “Just Dance”.

Ndërkohë festivali “Kënga Magjike” është në përgatitje, e sigurisht nuk mund të mungonte pyetja nëse Anna do do të merrte pjesë, pasi ajo tashmë është një këngëtare në hapat e parë të karrierës.

13-vjeçarja në fakt dha një përgjigje mjaft të zgjuar, ku cilësoi se babai i saj është producent i festivalit dhe se pjesëmarrja e saj është konflikt interesi e kjo është arsyeja pse ajo nuk do të merrte pjesë.

“Është konflikt interesi, nuk mund të marr pjesë duke qenë babi im producenti… Unë nuk mund të konkurroj. Po unë kam disa kohë që i them babit që të konkurroj te 'Kënga Magjike', ndalova së thëni dhe këtë vit më ka thënë mendoj se je gati me këtë këngën”, u shpreh vajza e Ardit Gjebreas./CNA.al

Lajmet e fundit nga