LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dikur nisën një raport/ Granit Cana flet pas një viti për Fifin

12 Nëntor 2022, 13:38, Lifestyle CNA

Dikur nisën një raport/ Granit Cana flet pas një viti për

Filloreta Raçi dhe Granit Cana ishin dy personazhe që bënë mjaft bujë me marrëdhënien e tyre në shtëpinë e “Big Brother”.

Pavarësisht skenave të xhelozisë apo veprimeve që dukeshin si flirtime, në fund dyshja kuptoi se ata nuk kishin asgjë më shumë veçse një raport miqësor.

Tashmë ka kaluar më shumë se një vit që nga ajo histori, e të dy personazhet kanë vijuar jetët e tyre, ndaj për të gjithë është me interest ë dinë, nëse ata vazhdojnë të ruajnë ende një raport miqësor?

Kësaj pyetje e shumë të tjerave iu përgjigj ish-konkurenti i BBV, Granit Cana, e cili gjatë një interviste për “Glamour” u shpreh se ai në fakt e ka përshëndetur të dashurin e Fifit, Adis Patushin, kur janë parë.

Ndonëse ai nuk pranoi të fliste për lidhjen e tij të dashurisë, moderatorja e pyeti nëse do të ishte i gatshëm që t’i prezantonte Fifit të dashurën e re dhe po ashtu Fifi ta prezantonte me të dashurin aktual?

“E di per të dashurin e saj, dhe jam përshëndetur me të. Ndërsa unë privatësinë time dua ta mbaj për vete, dhe nuk dua ta bëj publike sepse kam hasur disa vështirësi dhe kam patur disa problem.”- tha Graniti./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga