LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Menduat se mbaruan surprizat?/ Bora dhe Donaldi kanë një "lëvizje" tjetër që do t'u japë "famë"

12 Nëntor 2022, 13:29, Lifestyle CNA

Menduat se mbaruan surprizat?/ Bora dhe Donaldi kanë një

Çifti Bora-Donald është një ndër çiftet më të lakuara të këtij viti.

Pas puthjes së bujshme brenda shtëpisë së "Big Brother VIP", u duk se gjithçka në jetën e tyre ndryshoi dhe publiku shfaqi një interes shumë të madh për zhvillimet e romancës së tyre.

Pas përfundimit të reality show-t, u përfol menjëherë për një pajtim mes tyre, ku nisën aludimet se Donaldi i kishte shkuar në shtëpi Borës me makinë, nga ana tjetër aktori e përmende moderatoren në çdo koncert që zhvillonte me Elgit Dodën dhe Romeon, ose së paku linte mesazhe të nënkuptuar për të.

Erdhi momenti kur shoqja e tyre Semi, postoi për herë të parë një foto, e cila konfirmoi ribashkimin e tyre, e më pas nuk kaloi shumë kohë kur dyshja publikoi një foto ku ribashkimit iu vu kapaku, pas ditë para se të niste sezoni i ri i “Më Lër Të Flas”.

Por cili është hapi i radhës tani?

Tashmë po qarkullon lajmi se dyshja do të luajnë së bashku në një film. Ky film do të jetë seriar komedi. Epo nuk kishte si të mos ndodhte ndryshme që dyshja të mos e shfrytëzonte historinë e tyre të bujshme.

E pikërisht kur të gjithë menduan se dyshja nuk ka me çfarë të surprizojë më, ata morën këtë hap, që do t’i vendosë sërish në qendër të vëmendjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga