LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Ben Affleck harron JLo, kapet mat me ish-bashkëshorten në makinë

18 Shtator 2023, 12:53, Lifestyle CNA

FOTO/  Ben Affleck harron JLo, kapet mat me ish-bashkëshorten në

Ben Affleck dhe Jennifer Garner u kapën duke ndarë një moment dashurie së bashku teksa ishin në makinën e yllit të "Armageddon" në Los Angeles të premten.

Në fotot e marra ekskluzivisht nga Page Six të shtunën, dy ish-të ndanë një përqafim ndërsa Garner u përkul nga sedilja e pasme e automjetit të Affleck.

Të dy ishin të gjithë të buzëqeshur së bashku ndërsa Affleck  e çoi yllin e "13 Going On 30" përsëri në automjetin e saj pasi mori një nga vajzat e tyre.

Garner, e cila kishte veshur një bluzë të bardhë dhe xhinse blu me një triko shumëngjyrëshe në dorë, i dha një buzëqeshje yllit të "Gone Girl" teksa ajo po kthehej drejt makinës së saj./ CNA

Lajmet e fundit nga