LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas martesës me Ben Affleck/ Jennifer Lopez shfaqet e dëshpëruar

12 Nëntor 2022, 20:19, Lifestyle CNA
Pas martesës me Ben Affleck/ Jennifer Lopez shfaqet e dëshpëruar
Jennifer Lopez

Këngëtarja dhe aktorja 53-vjeçare së fundmi ka pozuar për kopertinën e "Vogue", duke ndarë detaje rreth familjes së tij të përzier me bashkëshorten Ben Affleck. Gjatë intervistës, Lopez tregoi një incident të fundit në të cilin një nga binjakët e saj adoleshente donte të shkonte në një treg "pleshtash".

"Doni që unë dhe Beni të vijmë gjithashtu?" Unë pyeta. Ai tha: "E di, kur të vish, ndodh diçka tjetër, mami".

Lopez tha se megjithëse e kuptoi pse donte që fëmija i saj i vogël të mos vinte, komenti e preku përsëri atë.

“Më lëndoi ndjenjat”, ka pranuar këngëtarja.

E kuptoj. Ata duan të kalojnë kohë me miqtë e tyre pa u shikuar, ndjekur apo fotografuar. Ekziston një gjë e tillë. Ekziston një gjë e tillë, megjithëse askush nuk ankohet.
Jennifer Lopez, e cila ka binjakë 14-vjeçarë të quajtur Emme dhe Maximilian nga ish-gruaja e saj Marc Anthony, u martua me aktorin Ben Affleck në një ceremoni intime martese në Las Vegas në korrik. Martesa u bë gati 20 vjet pasi Lopez dhe Affleck ndërprenë fejesën e tyre të parë në 2004.

Pas dasmës së tyre në Las Vegas, Lopez dhe Affleck bënë bujë gjatë muajit të mjaltit në Paris. Çifti i sapomartuar solli fëmijët e tyre në muajin e mjaltit, por ata u panë duke u puthur përballë tyre, duke shkaktuar polemika te fansat e tyre.

Disa foto kanë treguar çiftin duke u përqafuar në një stol, duke ecur në park dhe duke u puthur teksa darkonin me fëmijët e tyre. Në një imazh, vajza 16-vjeçare e Affleck, Violet, ishte gjithashtu e ulur pranë babait të saj në tryezën e darkës. Por, duke buzëqeshur, Violeta nuk dukej e shqetësuar nga shfaqja e tyre e dashurisë.

Në rrjetet sociale, disa fansa lavdëruan Affleck dhe Lopez për përfshirjen e fëmijëve të tyre në muajin e mjaltit, ndërsa të tjerë kritikuan çiftin që treguan kaq shumë dashuri para fëmijëve të tyre.

"Fëmijët kanë qenë të gjithë me prindërit e tyre për një vit e gjysmë tashmë," shkroi një përdorues në "Twitter".

Është mirë për ta të shohin se si duket një marrëdhënie dashurie.
Një person tjetër tha: "Zemër, ne e dimë që je në muajin e mjaltit, por po puthesh para fëmijëve të tij... dhe kudo."

Shumë dhe i dëshpëruar. Ne e morëm atë. Ne vërtet nuk na intereson. Shkoni dhe argëtohuni./CNA.al

Lajmet e fundit nga