LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Adelina Tahiri, joshëse dhe sensuale

14 Shtator 2023, 13:48, Lifestyle CNA

FOTO/ Adelina Tahiri, joshëse dhe sensuale

Këngëtarja Adelina Tahiri ka mahnitur ndjekësit e saj me fotot e fundit të ndara në rrjetet sociale.

Joshëse dhe sensuale paraqitet ajo në fotot e fundit të bëra publike.

Adelina Tahiri vazhdimisht është në qendër të vëmendjes së publikut.

Së fundmi ajo u përfol për ndarje nga bashkëshorti i saj po një gjë e tillë u mohua.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme./ CNA

Lajmet e fundit nga