LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara Tito me poza seksi/ Komenti i Luiz Ejllit merr gjithë vëmendjen në rrjetet sociale

13 Shtator 2023, 09:03, Lifestyle CNA
Kiara Tito me poza seksi/ Komenti i Luiz Ejllit merr gjithë vëmendjen
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë një nga çiftet më të komentuara aktualisht të showbizit.

Dyshja janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh argëtojnë fansat dhe ndjekësit e tyre teksa komentojnë në postimet e njëri-tjetrit.

Së fundi moderatorja ka publikuar disa foto shumë seksi, ndërsa nuk ka munguar as komenti i këngëtarit Luiz Ejlli, i cili ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale.

Moderatorja shfaqet me një veshje që i tregon më së miri linjat e saj, ndërsa krahas këngëtari shkruan: “Është dobësuar, prandaj i ka rënë pak minifundi. Faleminderit për mirëkuptimin.”/ CNA

Kiara Tito me poza seksi/ Komenti i Luiz Ejllit merr gjithë vëmendjen

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Lajmet e fundit nga