LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestohet reperi Fero/ Dhunoi dhe kërcënoi bashkëshorten e tij

12 Korrik 2023, 09:27, Lifestyle CNA

Arrestohet reperi Fero/ Dhunoi dhe kërcënoi bashkëshorten e tij

Reperi Feroni Shabani, i njohur si Fero, është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij, Arbenita Ismajli.

Lajmi u publikua nga mediat në Kosovë, ku theksohet se Arbenita dhe Fero kanë pasur një konflikt verbal, i cili ka agravuar në dhunë fizike nga reperi duke e goditur me grushte dhe duke thyer telefonin e saj personal.

I riu nga Kosova ka vijuar me kërcënime me jetë kundrejt bashkëshortes së tij dhe se do ta vrasë nëse i merr vajzën. 

Ky nuk është rasti i parë që flitet për temperamentin agresiv të reperit Fero, pasi më parë kanë qarkulluar video kur i riu ushtronte dhunë ndaj shoferit të një automjeti në Kosovë.

 

 

Lajmet e fundit nga