LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Doni të gjeni dashurinë?!/ Ky është rituali që duhet të ndiqni për Vitin e Ri

31 Dhjetor 2023, 14:30, Kuriozitete CNA

Doni të gjeni dashurinë?!/ Ky është rituali që duhet

Një pjesë juaja mund të mos e kenë gjetur dashurinë e jetës.

Nëse një ndër dëshirat e këtij viti të ri është që të gjeni shpirtin binjak, atëherë duhet të ndiqni këtë ritual të irlandezëve.

Irlandezët besojnë se nëse vendosni nën jastëk një degë veshtulle më 31 dhjetor dhe do të ëndërroni për partnerin tuaj të ardhshëm kjo dëshirë do të bëhet realitet./ CNA

Lajmet e fundit nga