“Zhduket” 21-vjeçarja në Durrës/ Nëna kërkon ndihmë për ta gjetur

7 Korrik 2022, 16:40, Kronika CNA
“Zhduket” 21-vjeçarja në Durrës/ Nëna
Foto ilustruese

Një 21-vjeçare është shpallur në kërkim nga policia, pas një denoncimi të bërë nga nëna e saj.

Bëhet fjalë për të renë nga Durrësi me iniciale M.M., e cila është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Nëna e saj, Y.M., ka kërkuar ndihmën e bluve, pasi ka humbur konktaktet me vajzën.

Më datë 06.07.2022, në Komisariatin e Policisë Durrës, kallëzon shtetasja Y. M., 45 vjeçe, se vajza e saj, shtetasja M. M., 21 vjeç, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Vijon puna nga ana e strukturave të Policisë, për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga