LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kosovari mashtron të renë nga Durrësi/ I merr një shumë të konsiderueshme parash

7 Korrik 2022, 16:17, Kronika CNA

Kosovari mashtron të renë nga Durrësi/ I merr një shumë

Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Durrës referuan materialet në Prokurori, si dhe po punohet për kapjen e shtetasit G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë, pasi kallëzon shtetasja N. M., 32 vjeçe, banuese në lagjen nr. 1, Durrës, se me anë të mashtrimit, 36-vjeçari i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin J. G., 32 vjeç, banues në Durrës, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur./CNA.al

Lajmet e fundit nga