LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vret veten gazetari Kastriot Myftaraj/ Hidhet nga pallati

7 Korrik 2022, 13:40, Kronika CNA

Vret veten gazetari Kastriot Myftaraj/ Hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë.

Gazetari Kastriot Myftaraj dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë. 

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen 'Ali Demi', dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi Kastrito Myftaraj, 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, -njofton policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga