LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një valixhe e dyshimtë në mes të Tiranës

7 Korrik 2022, 13:28, Kronika CNA
Gjendet një valixhe e dyshimtë në mes të Tiranës
Foto ilustruese

Në orën 12:20, në Rrugën e Kavajës, në afërsi të një kompleksi pallatesh, është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave./ CNA.al

Lajmet e fundit nga