LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U vetëhodh nga pallati/ Myftaraj ishte diagnostikuar me kancer, nëna e tij e pa të gjithë skenën e rëndë!

7 Korrik 2022, 14:46, Kronika CNA
U vetëhodh nga pallati/ Myftaraj ishte diagnostikuar me kancer, nëna e

Analisti Kastriot Myftaraj i dha fund jetës ditën e sotme duke u vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte bashkë me nënën e tij.

Prej kohësh ai drejtonte emisionin “Ju flet Moska”, ndërsa që prej 17 qershorit nuk ishte shfaqur më në ekran.

Burime për mediat bëjnë me dije se para një jave Kastriot Myftaraj është diagnostikuar me kancer, ndërsa ishte në gjendje të rënduar psikologjike.

Në momentin qe ka kryer aktin e vetëflijimit, ai ka qenë në banesë me nënën e tij.

Kjo e fundit ka qenë edhe dëshmitare okulare dhe ka qenë vetë e moshuara që ka njoftuar policinë.

Ndërkohë, grupi hetimor pritet të hedhë dritë mbi ngjarjen pas marrjes në pyetje të nënës së moshuar të Myftarajt./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga